info@hitcoholding.com +98 (021) 44 44 44 74

تاریخچه هلدینگ

در سال 1346 جناب آقای جمشید بابائی بعد از اتمام دوره سربازی فعالیت تجاری خود را در مجموعه تولید دارو در زمان مدیریت مرحوم حاج حسن خسرو شاهی آغاز نمود و تجربیات فراوانی از همکاری با ایشان در حوزه فروش و مارکتینگ کسب نمود.

ایشان در سال 1349 و به دعوت شرکت دون باکستر آمریکا به این شرکت پیوست و فعالیت خود را در قسمت فروش و مارکتینگ آن مجموعه توسعه بخشید و موفقیت‌های فراوانی کسب نموده ک در سال 1351 به دعوت مجموعه دارویی هوخست آلمان در ایران به آن مجموعه پیوست و مدیریت منطقه استان فارس را بر عهده گرفت. 9 سال فعالیت در مجموعه هوسخت آلمان و گسترش فعالیت آن شرکت در استان فارس و حذف رقبا بافعالیت گسترده و منحصر به فرد ایشان روبرو گردید که هرسال مورد تقدیر و تشکر مدیریت عامل قرار می‌گرفت.

در سال 1359 متاسفانه با آغاز جنگ تحمیلی شرکت‌های چند ملیتی ایران را ترک نموده و ایشان اقدام به تاسیس شرکت بازرگانی آرادکو نمودند که فعالیت این شرکت واردات اقلام یکبار مصرف پزشکی و ابزار آلات جراحی لاوتون از کشور آلمان به ایران بوده است.

درسال 1376 ایشان به شرکت واریان طب دعوت و نهایتا درسال 1384 پس از فعالیت طی چندین مرحله بالاترین فروش شرکت مذکور را طی 3 سال پیاپی کسب نموده و در سال 1384 بعد از ورود شرکت طب‌ نوین کلیه فعالیت خود را به فرزند خود آقای علی بابائی واگذار نمودند. ایشان طی فعالیت‌های فراوان سعی در ادامه راه پدر را داشته و تصمیم به توسعه کسب و کار ایشان تا این تاریخ گرفتند.

ایشان در سال 1392 مرحوم شدند و نهایتا یک بخش از آی سی یو در بیمارستان امام خمینی مربوط به بیماران توراکس و یک مدرسه در یکی از شهرستانهای دورافتاده کشور بنام ایشان ساخته و تحویل گردیده است.

امید است خداوند متعال ایشان را قرین رحمت و ایشان نیز دعاگوی این مجموعه و خدمات ارزنده این گروه باشند.