برنامه بولینگ

پیرو برنامه های هرماه هیتکو، این بار با همکاران به بولینگ عبدو رفتیم تا ساعتی را در خارج از فضای کار درکنار هم تجربه جدید و شادی را کسب کنیم.

برنامه شب یلدا

یلدا شب چیرگی روشنایی بر تاریکی است و نوید برآمدن روز از پی شبی طولانی و سرد و ماهم به پیروی از این سنت دیرین، در هیتکو این شب را جشن گرفتیم.

این برنامه در ساختمان مرکزی هولدینگ هیتکو همراه باموسیقی زنده برگزار شد.

پیاده روی به مناسبت هفته ورزش

با توجه به اینکه یکی از ماموریت های سازمان در حوزه سلامتی می باشد، به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش که از تاریخ (26 مهر تا 2 آبان) می باشد، برنامه پیاده روی توچال به همراه مدیرعامل سازمان ترتیب داده شد. اهمیت به سلامتی و پرانژری بودن همکاران در هولدینگ هیتکو از اولویت های این سازمان می باشد.

تولدهای ماهانه پرسنل

در هولدینگ تامین سرمایه سلامت، به پاس قدردانی از زحمات همکاران، برای متولدین جشن کوچکی به مناسبت تولد ایشان گرفته می شود و هدیه ای ناقابل تقدیم حضور ایشان می شود.

روز بزرگداشت حافظ

به مناسبت روز بزرگداشت خواجه شمس الدین محمد شیرازی متخلص به "حافظ"، مسابقه حافظ خوانی بین همکاران هولدینگ تامین سرمایه سلامت برگزار شد.

انتخاب آثار بر مبنای خوانش صحیح ابیات، انتقال صحیح حس شعر با استفاده از شیوه روایی درست و ارائه شیوه های خلاقانه و نو برای اجرای صوتی یا ویدئویی بود که از بین شرکت کنندگان 2 نفر از همکاران انتخاب شدند و به رسم یادبود هدیه ای تقدیم ایشان شد.

تقدیر از بانوان هلدینگ هیتکو به مناسبت روز زن
تولید 4 دارو توسط شرکت رستا ایمن دارو

شرکت رستا ایمن دارو به دنبال تحقق اهداف و در راستای فراهم نمودن محصولات با کیفیت در قالب تولید تحت لیسانس در داخل کشور موفق به تولید 4 فرآورده مکمل طبیعی تحت لیسانس شرکت فرانسوی Active Laboratories شد.شرکت Active از شرکت های صاحب نام تولید کننده مکمل های طبیعی است که با استفاده از تکنولوژی میکرو گرانولیشن طیف وسیعی از محصولات مکمل طبیعی را به صورت extended Release و Immediate Release در سبد محصولات خود دارد. با تلاش های بی وقفه پرسنل شرکت رستا ایمن دارو, در حال حاضر 4 محصول Respiration ، gastric ، joint و cholesterol در بسته بندی های 30 عددی برای اولین بار در ایران تولید و آماده عرضه در بازار دارویی کشور میباشد. همچنین طی دوزهایی نیز محصول تغذیه ایی Nutrinerve که در شکل دارویی soft gel و در بطری های حاوی 60 کپسول عرضه میشود نیز توسط شرکت رستا ایمن دارو تحت لیسانس شرکت آمریکایی Nutrinerve تولید گردیده است. این مکمل تغدیه ای با توجه به ترکیبیات موژه مورد استفاده در فرمولاسیون به عنوان معدود مکمل تغذیه ایی موثر در بهبود دردهای نروپاتی ناشی از بیماری های چون دیابت , MS , فیبرو میلاریا بوده و به طور شایان توجهی در بهبود عملکرد سیستم عصبی کاهش عوارض از قبیل بی حسی و کوفتگی, احساس سوزش در اندام های انتهایی و عدم تعادل دردها و گرفتگی عضلانی شدید مفید بوده است.

اولین جلسه کانون ارزیابی

اولین جلسه کانون ارزیابی توسعه مدیران هلدینگ در تاریخ 11 دی‌ماه جاری برگزار شد. هدف از برگزاری اینگونه جلسات شناخت دقیق و عمیق تر نقاط قوت، قابل بهبود مدیران و برنامه ریزی دوره ها و جلسات آتی توسعه ای می باشد.

ما در واحد منابع انسانی هلدینگ هیتکو سعی برآن داریم تا با بهره گیری از تجارب گروه های فعال در حوزه برگزاری کانون های ارزیابی توسعه و جذب از ابزارهای دقیق و جدید به منظور شناخت ویژگی های مدیران استفاده نموده تا براساس نتایج اینگونه جلسات در توسعه مهارتهای نرم ایشان گام برداریم.

هلدینگ تامین سرمایه سلامت و Covid-19

هلدینگ تأمین سرمایه سلامت از ابتدای سال جاری با کیفیت ترین محصولات ویژه مقابله با Covid-19 را در سراسر ایران توزیع می کند. این شرکت با همکاری بهترین تولیدکنندگان بین المللی به ویژه Honeywell ، 3M ، Tyvek به یکی از توزیع کنندگان برجسته محصولات پوشاک ، ماسک ، مواد شوینده، تب سنج برای مقابله با کرونا در ایران تبدیل شده و سعی در خدمت رسانی به هموطنان عزیز و مدافعان سلامت در مراکز درمانی و بیمارستانی دارد.

محصولات ژنریک

شرکت رستا ایمن دارو از شرکت های خوشنام و معتبر هلدینگ تأمین سرمایه سلامت تولید محصولات دارویی ژنریک پرمصرف به ویژه داروهایی برای درمان و کنترل بیماری های شایع غیر واگیر از جمله دیابت را در پایپ لاین خود دارد. در تولید این محصولات از بهترین تولید کنندگان مواد اولیه در ایالات متحده و اتحادیه اروپا استفاده می شود که به زودی به بازار عرضه خواهند شد.

فعالیت شرکت تامین سرمایه سلامت در حوزه بیولوژیک

تأمین نیازهای بازار دارویی کشور در حوزه بیولوژیک و واکسن از موضوعاتی است که شرکت ایمن فارمد ایرانیان از شرکت های تابعه هلدینگ تأمین سرمایه سلامت در دستور کار دارد. ما در این شرکت درصدد هستیم تا بتوانیم کمبود چند واکسن مختلف را به دلیل افزایش پیشرفت بیماری در ایران، بیماری واگیردار فصلی و افزایش شیوع بیماری تولید و روانه بازار نمائیم.

رونمایی از برند GUM با همکاری آقای محمدرضا گلزار

شرکت تأمین دارو تهران از شرکت های تابعه هلدینگ تأمین سرمایه سلامت با هدف نشان دادن اهمیت مراقبت از دهان و مسواک زدن تبلیغاتی محیطی محصول مراقب از دهان دندان خود را با برند GUM با همکاری آقای محمد رضا گلزار به عنوان سفیر این برند در مناطق مختلف شهر تهران رونمایی نمود.