شرکت تامین شفای پارس در سال 1398 با هدف تولید داخلی محصولات اقلام یکبارمصرف پزشکی و همچنین واردات برخی محصولات خاص و های‌تک در خصوص بیماران دیالیزی تاسیس گردید. این شرکت با دارا بودن افراد متخصص در زمینه فروش و مارکتینگ محصولات دیالیزی سعی نموده است بهترین برنامه‌ریزی را داشته باشد.

این شرکت دارای نمایندگی یوروسیف مدیکال از آمریکا و چند شرکت معتبر از ژاپن درخصوص اقلام بیماران دیالیزی میباشد.

همچنین این شرکت با بهره گرفتن از مهندسین داخلی اقدام به تولید برخی اقلام یکبار مصرف پزشکی در کشور نظیر میکروست، ست سرم، اپلیکاتور و ست دیالیز و انواع چسب‌های لکوپلاست و چسب‌های ضد حساسیت تحت برند EuroSafe نموده است.

شرکت تامین شفای پارس در سال 1398 با هدف واردات و تولید اقلام یکبار مصرف پزشکی و همچنین واردات محصولات فوق تخصصی بویژه در خصوص بیماران دیالیزی و دیابتی تاسیس گردید.

این شرکت با دارا بودن افراد متخصص در زمینه فروش و مارکتینگ محصولات یکبار مصرف پزشکی سعی نموده است بهترین برنامه ریزی را در خصوص تهیه و تامین و فروش محصولات یکبار مصرف پزشکی نماید.

همچنین این شرکت دارای برند تجاری EUROSAFE می باشد که اقدام به تولید برخی اقلام یکبارمصرف نظیر ست سرم، میکروست، ست دیالیز، چسب لکوپلاست و انواع چسب های ضد حساسیت، انواع سوند های فولی، دستکش معاینه، دستکش جراحی، انواع سر سوزن از جمله دندانپزشکی و انواع اپلیکاتورهای کرم و قرص، دستگاه اندازه گیری قند خون، نوار اندازه گیری قند خون، دستگاه فشار سنج و ... سایر اقلام پزشکی نموده است.

در این میان این شرکت اقدام به واردات بسیاری اقلام آنتی کرونا شامل لباس های آنتی ویروس Tyvek و 3M و Honeywell، دستکش های آنتی ویروس Ansell، انواع ماسک های تنفسی چندبار مصرف N95 و N99 که دارای تاییدیه Niosh و FDA از کمپانی Honeywell، انواع ماسک های تنفسی یکبار مصرف N95 و N99 با برند تجاری EUROSAFE، انواع پالس اکسی متر و درجه تب که دارای تاییدیه FDA می باشد نموده است.