شرکت تامین فارمد تهران در سال 1396 با هدف تولید و واردات محصولات دارویی و مکمل تاسیس گردیده است. داروهای ساخت این شرکت با تکیه بردانش فنی متخصصین داخلی و تجارب انتقال تکنولوژی از شرکت های مطرح دارویی و بهره گیری از مواد اولیه معتبرترین تولید کنندگان مواد موثره دارویی و مواد جانبی تولید می گردد.

شرکت تامین فارمد تهران چشم انداز روشنی را پیش رو دارد تا طی سالهای آینده به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در صنعت داروسازی و با بهره گیری از فن آوری های نوین و تکیه بر استانداردهای جهانی، تلاش مضاعفی را جهت ارتقا سطح سلامت جامعه به سرانجام برساند.

در حال حاضر این شرکت با اخذ نمایندگی از شرکتهای صاحب نام سوئیسی و آمریکایی در زمینه تولید تحت لیسانس مکمل های تغذیه ای و مکمل های طبیعی فعالیت خویش را آغاز نموده است.

شرکت تامین فارمد نمایندگی لاین های متنوعی از محصولات را اخذ نموده است، که فرآورده های متنوعی چون کپسول های آهسته رهش مکمل(Sustained Release Capsules) در تنوعی قابل ملاحظه در این سبد قرار گرفته است .

این نوع مکملها برای اولین بار در کشور عرضه گردیده است و با بکارگیری این تکنولوژی نوین در رهش قابل کنترل ویتامین ها و مواد معدنی گام موثری را درجهت افزایش بهره دهی زیستی، کاهش عوارض جانبی و عدم تحریک گوارشی برداشته است.

از دیگر محصولاتی که در شرکت تامین فارمد به صورت تحت لیسانس تولید می شود می توان به قرص های جوشان اشاره نمود.

این قرص های جوشان با تنوع فوق العاده با بهره گیری از مواد اولیه اروپایی در حوزه مکمل های کودکان، زنان باردار، پوست و مو و زیبایی، ورزشی و لاغری قابل عرضه می باشد.

از دیگر فرآورده هایی که نمایندگی تولید تحت لیسانس آن به شرکت تامین فارمد واگذارشده است می توان به محصولات Cosmeceutical اشاره نمود که علاوه بر محصولات متنوع مراقبت از پوست (Personal Care) که از مواد اولیه و عصاره های گیاهی با کیفیت معتبرترین شرکتهای اروپایی تهیه شده اند مانند کرم دست، کرم رطوبت رسان و سرم جوانسازی و .... دارای محصولات متنوع دیگری در حوزه تسکین دردهای مفصلی در سالمندان، تسکین دردهای مفصلی و ماهیچه در ورزشکاران، مراقبت ازبافت های اندام های انتهایی در بیماران دیابتی، بهبود واریس و ... نیز می باشد.

همچنین شرکت تامین فارمد به صورت مشارکتی با کمپانی های اروپایی و تولید کنندگان داخلی سری محصولات آرایشی و بهداشتی با برند لاگونا را در اختیار هموطنان ایرانی قرارداده که این محصولات از حیث کیفیت مواد مورد استفاده و فرمولاسیون به کار گرفته شده با محصولات مطرح برندهای اروپایی قابل رقابت می باشد.

مدیر عامل : دکتر مریم حبیبی

دکترای داروسازی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دارویی تهران

TaminPharma.com

ceo.tpt@HitcoHolding.com

  • All Brands
  • Health & Cosmetic
  • Supplement
  • Pharmaceutical